9 Вересня 2023
808
![Спортсмени з Сумщини отримали медалі “За працю та звитягу” фото Спортсмени з Сумщини отримали медалі “За працю та звитягу” фото](/image/news_small/2023/09/09_054514_news2_376741302_18064059502425050_2377531481034857325_n.jpg)
Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди призерам ІІІ Європейських ігор.
“За досягнення високих спортивних результатів на ІІІ Європейських іграх у м.Кракові (Республіка Польща), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:
нагородити медаллю «За працю і звитягу» Дехтяр Юлію Василівну — срібну призерку з пляжного футболу та Фельфнера Артура Сергійовича — бронзового призера з легкої атлетики”, — йдеться в документі.
Обидва — вихованці Конотопської ДЮСШ.