Завантаження ...

На виставу Сумського ТЮГу завітав т.в.о. міністра культури

На виставу Сумського ТЮГу завітав т.в.о. міністра культури фото

9 вересня в Національному академічному театрі ім. Івана Франка відбувся показ вистави Сумського обласного академічного театру для дітей та юнацтва «Вакансія для сучасного сина» за п’єсою Жорді Гальсерана «Метод ґронгольма».

Виставу відвідав т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв, та висловив слова захоплення.

 

«В даному випадку ми є свідками того, що незалежно від місця розташування театру, де проживають актори, і де працюють, якщо вони мають талант і натхнення, то створюють якісний творчий продукт. Тому сьогоднішні аплодисменти абсолютно заслужено лунали не лише на початку вистави як аванс, але й, головне, в кінці, - за ту прекрасну, добру емоцію спілкування з мистецтвом високого ґатунку», - сказав він.

 

Вистава «Вакансія для сучасного сина» за п’єсою Жорді Гальсерана «Метод ґронгольма» — цікавий та хитромудрий детективний квест, який захоплює увагу глядача з перших хвилин і тримає в напрузі протягом всієї постановки. Інтригуючий сюжет з несподіваним фіналом та експресивна гра акторів дарує глядачам неочікувані емоції, повідомили в МКІП.


 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: