![Воїн з Білопілля здобув “золото” на Іграх нескорених фото Воїн з Білопілля здобув “золото” на Іграх нескорених фото](/image/news_small/2023/09/12_011649_news2_376832167_890297939151756_1044903597568135312_n.jpg)
Збірна України здобула ще 4 медалі на Іграх нескорених-2023, які проходять у німецькому Дюссельдорфі.
Микола Заріцький з Білопілля посів перше місце у штовханні ядра серед чоловіків у класі IF1 з результатом 11.3 м. Для Заріцького це вже друга нагорода цьогорічних Ігор нескорених після срібла в метанні диска.
Володимир Гера здобув срібло у метанні диска серед чоловіків у категорії IF7, показавши результат 10.5 метра.
Також срібло в активі представника Національної поліції України Максима Дмитраша, який виступав у чоловічих стрибках у довжину в класі IJ5 з результатом 5.44 метра.
Бронзову медаль завоював нацгвардієць Віталій Бородавка у бігу на 100 метрів у відкритому класі IT7 серед чоловіків, який у фіналі фінішував третім за 12.56 с.
Загалом в українців вже 8 медалей: 2 золоті, 4 срібні і 2 бронзові, пише Трибуна.