Завантаження ...

У Шостці провели чемпіонаті України з акробатики

У Шостці провели чемпіонаті України з акробатики фото

У змаганнях взяли участь 106 спортсменів з восьми областей нашої країни, а саме: Вінницької, Дніпропетровської, Миколаївської, Львівської, Полтавської, Харківської, Хмельницької та Сумської областей.

Всеукраїнські змагання продемонстрували новий формат проведення, обʼєднавши в собі дві дисципліни - акробатичну доріжку та подвійний міні-батут.

У Чемпіонаті України Сумська область була представлена трьома командами дівчат та двома командами юнаків. За підсумками кваліфікаційних змагань в загальнокомандному заліку посіла перше місце.

Чемпіонками України серед жіночих команд стали досвідчені представниці команди Сумської області - 1 у складі: Вікторії Фащук, Ірини Бузирьової, Софії Бучинської та Діани Денисової. Друга команда дівчат у складі: Дарʼї Нагорянської, Карини Нікітіної, Ксенії Корж та Марії Пехенько стала бронзовим призером чемпіонату. Юнацька команда Сумської області - 1 посіла друге місце - Михайло Ковбаса, Євгеній Тарасенко, Денис Мінайлов та Тимур Старжинський.

За підсумками Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці місця розподілилися так:

ІІІ місце - Матвій Приплавко (вікова група 2011-2012 р.н.);

ІІІ місце - Владислав Риков (вікова група 2013-2015 р. н.).

Всеукраїнські змагання зі стрибків на подвійному міні-батуті:

І місце - Марія Пехенько (вікова група 2008-2009 р. н.);

ІІ місце - Матвій Приплавко (вікова група 2010 р.н. та молодші);

ІІІ місце - Софія Бучинська (вікова група 2007 р.н. та старші);

ІІІ місце - Денис Мінайлов (вікова група 2007 р.н. та старші).

Приємно відзначити, що вихованка КДЮСШ «Барса» Софія Бучинська отримала право взяти участь у чемпіонаті світу у складі національної збірної команди України, який відбудеться в Великобританії вже в листопаді. А Євгеній Тарасенко, Денис Мінайлов, Михайло Ковбаса, Олександр Овсюк, Тетяна Плавко та Орина Єлецька в складі юніорської збірної команди України також візьмуть участь у всесвітніх змаганнях серед вікових груп у Велікобританії, повідомили в КДЮСШ “Барса” з Шостки.

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: