Завантаження ...

Сумські депутати спрямували додаткові кошти на оборону громади

Сумські депутати спрямували додаткові кошти на оборону громади фото

Депутати міської ради схвалили зміни до бюджету Сумської міської територіальної громади, спрямувавши додаткові кошти на оборону, допомогу військовим частинам і добровольчим формуванням.

Збільшено обсяг бюджету Сумської МТГ на суму 337,7 млн грн. Це відбулося шляхом:

1. Надходжень субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на суму 224,8 млн грн, зокрема на:

  • виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їхніх сімей – 7,1 млн грн;
  • утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури – 17,7 млн грн (забезпечено співфінансування об’єктів на суму 2 млн грн (вул. Збройних Сил України – 1 млн грн (кошти субвенції – 8,6 млн грн), вул. Івана Сірка – 1 млн грн (кошти субвенції – 9,1 млн грн));
  • реконструкцію каналізаційного напірного колектора від КНС № 1А до міських очисних споруд – 200 млн грн.

2. Перевиконання по бюджету Сумської МТГ (збільшено обсяг дохідної частини на суму 112,9 млн грн).

Значний обсяг фінансового ресурсу громади депутати направили на заходи, пов’язані з забезпеченням національної безпеки (для військових) – 14,2 млн грн та обороною міста (для добровольчих формувань) – 5,9 млн грн.

На поточний і капітальний ремонт споруд цивільного захисту населення та на капітальний ремонт підвальних приміщень з метою їх приведення до відповідних норм і вимог найпростіших укриттів спрямували 6,7 млн грн.

На видатки соціального захисту населення додали 7,7 млн грн, з них на:

  • надання матеріальної допомоги постраждалим домогосподарствам, розташованим у будинках, що були зруйновані (частково зруйновані) та непридатні для проживання внаслідок війни (збройної агресії) рф проти України, – 1,3 млн грн;
  • надання одноразової матеріальної допомоги з метою забезпечення соціальної підтримки родин загиблих добровольців – 1,3 млн грн;
  • виплата компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду за громадянами похилого віку, особами з інвалідністю, дітьми з інвалідністю, хворими, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на непрофесійній основі – 3,9 млн грн;
  • інші виплати – 1,2 млн грн.

Передбачили депутати й фінансування низки інших об’єктів і робіт, серед яких виконання робіт на Баранівському кладовищі – 4 млн грн; оплата послуг, які надавались автомобільним транспортом та спеціалізованою технікою для проведення невідкладних робіт по ліквідації наслідків, пов’язаних з пошкодженням (руйнуванням) спричинених збройною агресією рф на території Сумської МТГ, – 1 млн грн; поточний ремонт покрівлі у ДПТНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» – 3 млн грн; забезпечення осіб з інвалідністю медичними засобами – 1 млн грн; придбання обладнання для доукомплектування отоларингологічного відділення КНП «Центральна міська клінічна лікарня» – 5,8 млн грн.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: