Завантаження ...

У Сумах планують об’єднати «Барсу» і «Авангард»

У Сумах планують об’єднати «Барсу» і «Авангард» фото

Вже не перший рік футбольний центр «Барса» порушує проблему ремонту футбольного поля. Адже з 2012 року, коли будувалася інфраструктура для обласної дитячої футбольної школи, минуло багато часу, і тренувальний майданчик вийшов із ладу.

Нагадаємо: тут необхідна заміна покриття на одному з футбольних полів, де б могли повноцінно тренуватися всі групи. Поле розміром 40x60 метрів було введено в експлуатацію у 2012 році. Наразі його покриття повністю непридатне.

На сесії Сумської міської ради 20 вересня депутати ухвалили рішення про направлення частини перевиконання по загальному фонду бюджету Сумської міської тергромади в сумі 2,9 млн грн для передачі міжбюджетного трансферту до обласного бюджету для КЗ «Сумська обласна ДЮСШ «Футбольний центр «Барса» на капітальний ремонт футбольного поля.

- 2,9 млн грн, які будуть спрямовані на ремонт великого поля футбольного центру «Барса», - це свого роду історична справедливість, - вважає мер Сум Олександр Лисенко. - Тому що кількість дітей із обласного центру, яка тренується в футбольних секціях, складає 95-98%. І зараз є ініціатива депутатів по формуванню єдиної футбольної школи. Є ідея об’єднати «Авангард» і «Барсу», добудувавши ці об’єкти. Буде історично правильно, щоб такий футбольний центр став міським.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: