Завантаження ...

Більше 200 споживачів заборгували “Сумитеплоенерго” майже 5 мільйонів гривень

Більше 200 споживачів заборгували “Сумитеплоенерго” майже 5 мільйонів гривень фото

Щоб забезпечити надійне проходження наступного опалювального сезону 2023-2024 років, ТОВ «Сумитеплоенерго» важливо якісно провести та вчасно завершити належну підготовку теплогенеруючого обладнання та здійснити розрахунки за паливо, що напряму залежить від повної та своєчасної оплати за послуги.

Відтак, підприємство здійснює постійний контроль за станом розрахунків за тепло та гарячу воду. У випадку наявності заборгованості споживач інформується про це за допомогою СМС-повідомлень, автоматичних голосових повідомлень або телефонних дзвінків, які здійснюють оператори абонентського відділу. Підприємство також надсилає боржникам повідомлення про необхідність термінової оплати та попередження про вирішення питання в судовому порядку, роз’яснює наслідки примусового стягнення. У разі відсутності оплати ТОВ «Сумитеплоенерго» вимушене спрямовувати справу до суду, а в подальшому – до органів виконавчої служби.

Тільки у серпні підприємство звернулося до суду про стягнення заборгованості більше ніж з 200 споживачів, які заборгували підприємству майже 5 млн. грн.

За рішеннями суду виконавчою службою накладено арешт на 190 карткові рахунки боржників, виявлено 33 місця працевлаштування боржників, до яких направлено постанови на списання коштів із заробітних плат. Також у серпні виявлено та накладено арешт майже на 50 транспортних засобів боржників, 42 з яких оголошено в розшук.

Так, приміром, споживач заборгував перед ТОВ «Сумитеплоенерго» майже 45 тис. грн. Після вжиття усіх заходів щодо досудового врегулювання питання погашення заборгованості, підприємство звернулося до суду. Органи ДВС, відразу після надходження на виконання рішення суду, наклали арешт на рахунки боржника. Також було накладено арешт на два автомобілі боржника та оголошено їх в розшук. На момент впровадження заходів з примусового стягнення заборгованості боржник перебував за кордоном. Зваживши на всі обмеження, застосовані до нього та належного йому майна, споживач погасив весь борг.

Важливо пам’ятати, що навіть у випадку, коли ви перебуваєте за кордоном, Вам необхідно сплачувати рахунки за тепло, та, для коректних нарахувань, передавати показання лічильників за гарячу воду, навіть якщо вони незмінні – з різницею в «0».

Щоб попередити арешт майна, додаткові фінансові витрати у вигляді судового та виконавчого збору, споживачам, які мають заборгованість, необхідно терміново її сплатити або укласти договір реструктуризації.

Звертатися до ТОВ «Сумитеплоенерго» за адресою: м. Суми, вул. Лебдинська, 7, або за телефоном 050-407-05-68.

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: