Завантаження ...

Депутату райради повідомили підозру в незаконному порубі дерев на 355 тис. грн

Депутату райради повідомили підозру в незаконному порубі дерев на 355 тис. грн фото

21 вересня керівник Сумської обласної прокуратури Олександр Панченко повідомив про підозру на даний час вже колишньому заступнику директора одного з дочірніх агролісогосподарських підприємств Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» за фактом зловживання службовим становищем та незаконній порубці дерев (ч. 4 ст. 246 та ч. 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, на території зазначеного агролісогосподарського підприємства на ділянці, яка облікована як галявина, тобто не заліснена територія, всупереч матеріалам лісовпорядкування було висаджено дерева породи «сосна». У подальшому, без жодних дозвільних документів, ці дерева за вказівкою підозрюваного було зрубано підлеглими та реалізовано поза бухгалтерським обліком фізичній особі.

Відповідно до висновку експертів, внаслідок незаконної порубки 582 дерев породи «сосна» навколишньому природному середовищу завдано 355 тис грн шкоди.

Нагадуємо, що стосовно зазначеного службовця, який є депутатом Сумської районної ради восьмого скликання від політичної партії «Опозиційна платформа – за життя», вже направлено до суду обвинувальний акт за фактом одержання 55 тис грн неправомірної вигоди за реалізацію фізичній особі ялинок без належного оформлення.

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: