Завантаження ...

Шосткинщина попрощалася із захисником України Євгенієм Мягких

Шосткинщина попрощалася із захисником України Євгенієм Мягких фото

Сьогодні Шосткинська громада прощалася зі своїм земляком, захисником Батьківщини Євгенієм Мягких.

Воїн народився 31 березня 1983 року в селищі Вороніж. Тут пройшли дитячі та юнацькі роки. Закінчив 11 класів Воронізької загальноосвітньої школи ім. П. Куліша. Потім навчався в Білопільському професійному училищі, де отримав професію машиніста тепловоза. По закінченню училища відслужив військову строкову службу. 15 років пропрацював машиністом поїзда «Укрзалізниці».

Євгеній з дитинства захоплювався мотоциклами. А найкращим відпочинком для нього стали риболовля та полювання. Багато читав спеціальної літератури про свої захоплення, був ерудованою людиною. Він був світлою людиною з великим серцем. Завжди добрий та безвідмовний для друзів, він був готовий у будь-який час прийти на допомогу. Турботливий син, найкращий чоловік та батько – таким був Євгеній для своїх рідних.Він обожнював всіх своїх дітей та кожну вільну хвилинку намагався проводити з ними. Був для них прикладом справжнього чоловіка.

Євгеній мріяв прожити довге та щасливе життя зі своєю родиною, планував спільне майбутнє. «Добрий та надійний, люблячий син та помічник», – це слова матері Валентини про улюбленого сина. «Таких людей більше немає», – це слова дружини Людмили про коханого чоловіка.

Виявивши патріотизм та мужність, з початку повномасштабного російського вторгнення, в лютому 2022 року він пішов захищати Україну добровольцем. «Треба дітей захищати, треба землю захищати», – такі слова наш герой сказав рідним перед відправкою на фронт.

Євгеній обороняв Сумщину, Соледар, Харків, Лиман. Виконував бойові завдання в районі Зноб-Новгородського. Він був вірним товаришем та турботливо ставився до бойових побратимів. «Мої братики», – так він їх називав. Солдат Євгеній Мягких героїчно загинув в бою за Україну, за її свободу і незалежність 19 вересня 2023 р. в Донецькій області, повідомив мер Шостки Микола Нога.

Війна знову забрала одного з найкращих синів України, у нього попереду ще мало бути ціле життя…

Світла пам’ять Герою!

Глибокі співчуття рідним та близьким нашого Захисника.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: