У Сумах попрощалися із двома військовослужбовцями

23 вересня у Сумах попрощалися з двома захисниками – Юрієм Котенком та Степаном Крапличем.

До Свято-Миколаївського та Свято-Георгіївського храмів, шану загиблим прийшли віддати рідні, друзі й знайомі, пише Суспільне.

Юрій Котенко загинув 31 серпня під час виконання бойового завдання в Харківській області. У листопаді йому мало виповнитися 52 роки, розповідає родич загиблого Віктор.

“Пішов він добровольцем, як офіцер, старший лейтенант. Пройшов навчання три місяці у Житомирі і його направили на Донецький напрямок. Він був командиром взводу. 27 людей були в його підпорядкуванні. Потім звідти його перекинули на Харківський напрямок. І ось, недалеко від Харкова — Куп'янськ, там потрапляє під артобстріл і, на жаль, гине”, - говорить Віктор.

“Дуже гарний чоловік-борець за справедливість. Щойно все почалось, він записався в перших рядах. Потім його призвали і він пішов. Три місяці навчався, а три місяці і все — немає”, - каже родичка Людмила.

Поховали захисника Юрія Котенка на Алеї Слави Баранівського кладовища, поруч із прикордонником Степаном Крапличем, який, захищаючи Україну, 20 липня отримав поранення в Луганській області, а за два місяці помер, розповів друг загиблого Олександр.

“Степан був дуже добрим, чуйним, гарним побратимом і керівником. Всі до нього ставились гарно і він теж ставився до всіх добре”, - згадує Олександр, побратим Степана Краплича.

“Всі однокласники і всі ми сумуємо з приводу цього. Ми його пам’ятаємо і будемо пам’ятати, як відповідального, мужнього патріота. Всі його дуже любимо. Кажуть, не буває улюблених учнів, а він не міг бути не улюбленим. Наскільки відповідальний, молодець, що не можна змиритися з думкою такої втрати”, - говорить пані Валентина, вчителька Степана Краплича.

Капітану Степану Крапличу назавжди залишиться 28 років.

<iframe width="468" height="385" src="https://www.youtube.com/embed/gacCRtxfSHA" title="У Сумах поховали військовослужбовців Юрія Котенка та Степана Краплича" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: