26 Вересня 2023
548
![Сум’яни взяли три медалі на чемпіонаті України зі стрільби з луку фото Сум’яни взяли три медалі на чемпіонаті України зі стрільби з луку фото](/storage/thumbs/520/jl5/vvB/ut50OXPVuG5IFWMwp33ZYZkC-metaU2NyZWVuc2hvdF8yMjMuanBn-.webp)
Вихідними у Львові проходив чемпіонат України зі стрільби з луку.
У змаганнях взяли участь більше двохсот спортсменів, у тому числі 14 з Сум. Наші лучники здобули три медалі в командних стрільбах.
Чоловіча команда у складі Олексія Гунбіна, Владислава Лісняка та Артема Овчиннікова взяли “срібло”. Жіночі команда — Богдана Бурим, Дар’я Коваль і Ірина Хочина — були третіми, перестрілявши у матчі за “бронзу” другу команду Сумщини. Змішана команда — Олексій Гунбін і Дар’я Коваль — настріляла на “бронзу”.
В індивідуальному заліку кращим серед наших став Артем Овчинніков — 5-те місце.