На Охтирщині підлітки зафільмували, як били неповнолітнього (відео)

До Охтирського районного відділу поліції надійшла заява від опікуна 14-річного хлопця про його побиття. Звернення правоохоронці одразу зареєстрували до системи єдиного обліку та розпочали його розгляд.

У ході перевірки працівники поліції встановили, що між потерпілим та 11-річним хлопцем виник конфлікт. При цьому були присутні й інші підлітки, які фільмували усе це на свої гаджети та підбурювали малолітнього на протиправні дії. Згодом відео попало до мережі Інтернет. На ньому знято як кривдник наносить удари хлопцю, а інші знущаються та глузують над ним.

Поліцейські встановили всіх учасників події, діям кожного з яких буде надана правова оцінка в рамках досудового розслідування.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ст.126 Кримінального кодексу України «Побої та мордування». Слідство триває, повідомляє поліція Сумщини.

<iframe width="1730" height="706" src="https://www.youtube.com/embed/30ExGo1uqkk" title="На Охтирщині поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом побиття неповнолітнього" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: