Завантаження ...

У Сумах у сміттєвому баці знайшли мінометну міну

У Сумах у сміттєвому баці знайшли мінометну міну фото

Вчора вдень до поліції надійшло телефонне повідомлення про те, що в сміттєвому контейнері біля одного з будинків по проспекту Михайла Лушпи перехожий побачив предмет, схожий на мінометну міну.

«За вказаною адресою негайно прибули співробітники відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області. Сапери поліції оглянули підозрілий предмет і встановили, що це металевий корпус 82-міліметрової мінометної міни часів Другої світової війни не споряджений вибуховою речовиною та підривачем, а отже безпечний для оточуючих», - говорить начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області Ігор Черняк.

Очевидно, цей предмет зберігався у когось вдома, як експонат, а потім його вирішили позбутися та викинули на сміття.

Поліцейський подякував уважному громадянину за повідомлення про підозрілий предмет та наголосив на тому, що у випадку виявлення будь-де невідомих підозрілих предметів, покинутих чи «забутих» валіз, сумок, коробок, предметів схожих на боєприпаси або їх частини та уламки треба обов’язково повідомляти про такі знахідки поліцію за телефонним номером 102 або рятувальників за номером 101, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: