Завантаження ...

У Шостці провели в останню путь героя

У Шостці провели в останню путь героя фото

Шосткинщина прощалася зі своїм земляком, захисником Батьківщини Кнорозом Ігорем Олександровичем.

Він народився 12 вересня 1976 року у нашому місті, був другою дитиною в родині. Після навчання в загальноосвітній школі № 12 юнак вступив до професійно-технічного училища № 19 і здобув кваліфікацію муляра та автослюсаря. Все життя чоловік присвятив роботі в будівельній сфері, працював у м. Київ на провідних містобудівних підприємствах. Частинка його праці та натхнення вкладена у відомі житлові комплекси столиці, які багато років дарують людям тепло і затишок.

За словами близьких, Ігор був доброю, спокійною і безвідмовною людиною, яка завжди готова прийти на допомогу. Він щиро любив своїх синів і маленького онука-дошкільника, мріяв про гідне життя у вільній Україні. З початком повномасштабної рашистської агресії Ігор Олександрович вирушив до військом мату та записався в добровольці. До від’їзду на фронт рідні не знали про намір чоловіка, який не хотів передчасно турбувати близьких. «Хто як не я?», - стисло відповідав він на всі запитання.

Службу проходив у складі легендарної бригади «Холодний Яр», виконуючи обов’язки стрільця-санітара механізованого батальйону. В боях у Бахмуті Ігор двічі отримав пошкодження (контузію та осколкове поранення), але після реабілітації все одно повернувся на передову.

Кнороз Ігор Олександрович героїчно загинув 22 вересня, під час бою в Донецькій області.

Щирі співчуття всім, хто знав і любив нашого земляка!

Вічна пам’ять і вічна слава захиснику України!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: