На Сумщині чоловік вніс передоплату зав авто та залишися ні з чим

Напередодні до чергової частини Охтирського районного відділу поліції звернувся 60-річний чоловік, який повідомив, що став жертвою шахраїв.

Як виявилося, потерпілий знайшов на сайті з продажу транспортних засобів автомобіль за дуже привабливою ціною. Зацікавившись вигідною пропозицією, чоловік зателефонував до продавця та обговоривши всі деталі домовився про придбання авто з доставкою його до міста Охтирки. Однак, однією з умов продавця було надання передплати в сумі 4 тис. грн, яку потерпілий повинен був перевести на зазначений зловмисником картковий рахунок.

Нічого не підозрюючи, заявник вніс оговорену суму передоплати та чекав доставки авто, щоб оплатити решту вартості товару та провести відповідну процедуру оформлення. Однак після отримання грошей зловмисник перестав виходити на зв"язок після чого потерпілий зрозумів, що потрапив «на гачок» шахраїв та звернувся до поліції.

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» КК України, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: