2 Жовтня 2023
525
![Конотопчанка стала кращою на Міжконтинентальному кубку з пляжного футболу фото Конотопчанка стала кращою на Міжконтинентальному кубку з пляжного футболу фото](/storage/thumbs/520/xXT/7vr/DCk33JKQ0mBETpI43BrVqSJJ-metaMzg1ODUwNjM4XzYyMDU5ODUwMDIzNDY1OF84MzI3ODY0MTI3MTE0MDE3NTMyX24uanBn-.webp)
На День захисника та захисниць України дівчата з команди “Мрія-2006” з Одещини виграли Міжконтинентальний кубок з пляжного футболу.
В італійському Альгеро наша команда у фінальному матчі здолала бразильську команду «Сан Педро» 5:3 та вдруге в історії здобули головний приз.
У вирішальному поєдинку у наших відзначилися Юлія Костюк, Анастасія Кліпаченко, Ірина Дубицька, вихованка конотопського і сумського футболу Юлія Дехтяр та польська легіонерка Пауліна Беднарська.
По завершенню Міжконтинентального кубку чемпіонів організатори оголосили найкращих футболісток: найкращою голкіперкою визнано українку Анастасію Терех, а приз MVP турніру отримала капітан збірної України Юлія Дехтяр.