3 Жовтня 2023
677
![Сумський студент виграв на Кубку Європи фото Сумський студент виграв на Кубку Європи фото](/storage/thumbs/520/lyu/GrE/ZiWw99YR9NXLK5h3PK4jzdbV-metaMzg0MDk4ODA5XzIzMDM5NjExMzk3NTA4MTBfNjQ4NjgzMjA3MzEzNjE0OTg5MF9uLmpwZw==-.webp)
1 жовтня у Празі провели Відкритий кубок Європи з дзюдо.
Загалом у турнірі взяли участь 443 спортсмени з 41 країни. Збірна України здобула 3 нагороди різного ґатунку та посіла 4-те місце в неофіційному командному заліку.
Студент СумДУ Євгеній Балєвський став переможцем у ваговій категорії 100+ кг. На шляху до чемпіонства здолав опонентів з Монако, Франції, Австрії та Словаччини.
Близьким до нагороди був також Микита Голобородько (66 кг), який здобув 3 перемоги, але поступився у півфіналі та сутичці за “бронзу”. У підсумку він посів високе 5-те місце серед 52 учасників, повідомили в спортклубі СумДУ.