Завантаження ...

Хто може виконувати обов'язки міського голови Сум у разі відсторонення Олександра Лисенка

Хто може виконувати обов'язки міського голови Сум у разі відсторонення Олександра Лисенка фото

2 жовтня міського голову Сум Олександра Лисенка затримали під час отримання хабаря у 1,4 млн грн. У разі повідомлення посадовцю про підозру та відсторонення його від посади, обов'язки міського голови мають перейти до секретаря міської ради. Про це розповіла політологиня Андріана Костенко, пише Суспільне.

Вона зазначила, що відповідно до закону про місцеве самоврядування, обов'язки міського голови мають перейти до секретаря Сумської міськради, але оскільки Олег Рєзнік наразі перебуває на службі в ЗСУ, то виникає питання про повернення його на цивільну посаду.

"Ця процедура не визначена законодавством і швидше за все може вирішуватися у Офісі президента. Друга можлива опція — введення у місті Суми військової адміністрації, ця опція може бути введена президентом або обласною військовою адміністрацією. У цих двох варіантах зростає вплив на Сумську міську раду пропрезидентської партії, однак посилення пропрезидентської сили навряд чи зменшить ефективність і підвищить градус політичного протистояння у Сумській міській раді", — повідомила політологиня.

Керівник правового управління Сумської міської ради Олег Чайченко у коментарі Суспільному заявив, що станом на 9.00 до міськради жодних документів про прийняття відповідних рішень не надходило.


 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: