Завантаження ...

В Охтирці в комунальному укритті двері відчиняються автоматично

В Охтирці в комунальному укритті двері відчиняються автоматично фото

Автоматичною системою відчинення дверей, системою оповіщення та камерою відеоспостереження обладнали укриття в комунальному закладі МЦКіД «Кнєжа».

В Охтирці ефективно працює укриття, в якому металеві двері автоматично відчиняються під час повітряної тривоги. Це сховище розташоване на вулиці Парковій.

Дане сучасне обладнання встановлено за кошти місцевого бюджету Охтирки й працює, як швейцарський годинник. У разі повітряної тривоги сигнал із застосунку «Повітряна тривога» надходить на централь, яка в ту ж секунду відмикає автоматичні замки й знімає укриття з охорони та автоматично зачиняє через деякий час після відбою. Якщо ж хтось в укритті в цей момент ще залишатиметься, громадяни зможуть відкрити двері зсередини самостійно, натиснувши відповідну кнопку.

Крім того, функціонує система оповіщення громадян про загрозу. Під час сигналу «Повітряної тривоги» приємний жіночий голос повідомляє, що люди можуть пройти в дане укриття.

Після успішного завершення тестування системи, яка себе добре зарекомендувала, вже розпочата розробка аналогічних рішень для решти укриттів Охтирки, повідомили в мерії Охтирки.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: