Завантаження ...

У Сумах провели в останню лейтенанта Анатолія Усатих

У Сумах провели в останню лейтенанта Анатолія Усатих фото

Анатолій Усатих помер на бойовому посту від серцевого нападу. Чоловіку було 34 роки, близько 10 з них він захищав Україну на східному фронті.

6 жовтня у Сумах попрощалися з артилеристом Анатолієм Усатих. Відспівали захисника у Свято-Миколаївському храмі, пише Суспільне.

Провести Анатолія в останню путь прийшли рідні, друзі, однокласники. Як розповіли близькі Анатолія, він був корінним сумчанином, став на захист країни у 2014 році. Помер від серцевого нападу під час виконання службових обов’язків. Мав звання лейтенанта.

“Років 10 він прослужив, щось із серцем трапилось на чергуванні”, - говорить друг військового Сергій.

“Багато хвилювань, коли захищав свою країну, сім'я його була в окупації. Як кажуть, війна така справа, що може наздогнати навіть без поранення, а через якісь хвилювання. Він працював у поліції, двічі був в АТО. Він знову підписав контракт ще до вторгнення, із самого початку захищав свою країну. Захищав Київську область, Чернігівську область, Харків, побував багато де, нагород у нього багато. Добрий батько був, добрий друг. Дитина народилася друга літом, а перша дитина в перший клас пішла восени”, згадує друг Денис.

“Ми бачились часто, в нас діти в одній школі, в цьому році в нього дитина пішла в перший клас. Два-три тижні назад я його бачила”, - говорить однокласниця Катерина.

У вересні Анатолію виповнилося 34 роки. Поховали захисника на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: