![На Сумщині керівниця поштового відділення вкрала 65 тис. грн за комуналку фото На Сумщині керівниця поштового відділення вкрала 65 тис. грн за комуналку фото](/storage/thumbs/520/WQo/Z8S/07IjFZZtbeA3XXJ6bpQekXbP-metaNjMwXzM2MF8xNjU2NzQ5MTA2LTUwNS5qcGc=-.webp)
Кролевецьким відділом Конотопської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно керівниці відділення поштового зв`язку одного з населених пунктів Конотопського району за фактом привласнення коштів (за ч. 2 ст.190 та ч. 2 ст. 191 КК України).
Як встановлено і доведено у суді, що, обіймаючи зазначену посаду та маючи доступ до грошових коштів, жінка у період часу з липня 2019 року по квітень 2021 року привласнила 64 тис. 951 грн. готівки, яку отримувала від місцевих мешканців в якості оплати за комунальні послуги.
У суді обвинувачена провину свою визнала.
Вироком суду її засуджено до позбавлення волі на 1 рік та 1 місяць з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки, повідомляє обласна прокуратура.