Життя в ритмі хобі: гуртки для дорослих в Сумах

Життя дорослих часом виглядає як неперервний біг, де кожен день — це новий етап в гонці за цілями та обов'язками. Проте, серед цього ритму, ми часто забуваємо, що творчість, навчання та нові враження можуть стати тим невеличким диханням, яке робить наше життя більш насиченим та цікавим. У цій статті, ми відкриємо для вас двері у світ гуртків для дорослих у Сумах, де кожен може знайти щось цікаве та неповторне.

Життя дорослих часом виглядає як неперервний біг, де кожен день — це новий етап в гонці за цілями та обов'язками. Проте, серед цього ритму, ми часто забуваємо, що творчість, навчання та нові враження можуть стати тим невеличким диханням, яке робить наше життя більш насиченим та цікавим. У цій статті, ми відкриємо для вас двері у світ гуртків для дорослих у Сумах, де кожен може знайти щось цікаве та неповторне.

Хобі – це не лише форма відпочинку, але і вікно у світ особистого розвитку та самовираження. Кожен з нас має ту сферу, де ми відділяємося від справ та зобов'язань, де ми можемо знайти втіху та задоволення. Тобто це спосіб відпочити від повсякденної метушні. У світі, де час – найцінніший ресурс, хобі надає можливість відірватися від щоденних турбот та подарувати собі миті релаксації. Наприклад, читання книг – це не лише інтелектуальна розвага, але й спосіб відпочити від бентежного світу.

З іншого боку, саме хобі може стати важливим елементом вашого самовираження. Рутини та стандарти можуть пригноблювати нас, а знаходження чогось особливого, що відзначає нас як індивідів, надає навпаки нам почуття уніклаьності. Малювання, музика, чи навіть готування можуть стати відкриттям для нас, на якому ви розкриєте свою творість та особистість.

Участь у гуртках чи спільнотах, пов'язаних із вашим захопленням, не лише дозволяє зустрічати нових людей, але і ділитися власними досвідом та навичками.

Журналісти MistoSumy.com знайшли та відібрали для вас гуртки для дорослих, які допоможуть вам знайти себе у цьому житті.

M-Studio

M-Studio – це визнана школа бального танцю, яка розташована в місті Суми. Заснована з метою надати можливість всім бажаючим, незалежно від віку, відкрити для себе чарівний світ танцю та стати справжніми майстрами цієї витонченої мистецької форми.

Основні напрямки M-Studio:

 1. Різновікові групи: Школа пропонує заняття для дітей від 3 років, а також спеціально організовані класи для дорослих. Це робить програму доступною для всіх, хто має бажання та інтерес до бального танцю.
 2. Кваліфіковані тренери: Заняття проводять досвідчені педагоги вищої категорії та молоді тренери з вищою освітою, готові поділитися своїм вмінням та професійним досвідом.
 3. Широкий спектр послуг: Окрім стандартних групових та індивідуальних занять, M-Studio пропонує послуги по постановці весільного танцю, вивченню вальсу за короткий термін, а також участь у виступах на святкових подіях.
 4. Комфортні умови навчання: Школа розташована у затишному приміщенні з кондиціонерами, роздягальнею та санвузлом, створюючи комфортне середовище для навчання та розвитку.

Знаходиться студія за адресою вул. Привокзальна, 44950. Працює з 09:00 ранку до 21:00 вечора.

Живчик

Хореографічний ансамбль "Живчик" у Сумах пропонує навчити усіх бажаючих віком від 3 до 99 років володіти своїм тілом, незалежно від рівня підготовки. Тут не лише надають уроки за різними напрямами танцю, але і творять справжнє щастя для дітей та дорослих, дозволяючи їм займатися улюбленою справою в дружній атмосфері разом з однодумцями.

«Живчик» пропонує широкий вибір танцювальних дисциплін і не тільки класичні танці та акробатика (базові заняття для кожної групи), а також:

 • хіп-хоп;
 • джаз-фанк;
 • контемпорарі;
 • танці у стилі К-Pop;
 • брейкданс;
 • choreo dance;
 • vogue dance;
 • стретчинг;
 • вумбілдинг.

Особливість хореографічного колективу "Живчик" полягає в тому, що більшість груп не фокусуються на конкретному стилі. Тут акцент робиться на всебічному розвитку танцюристів, що виявляється у різноманітних напрямках номерів та іноді їх об'єднанні у танцювальному міксі. Учасники колективу не тільки приділяють час танцям як хобі, але й беруть активну участь у конкурсах, концертах та майстер-класах для вдосконалення своєї майстерності. Крім того, вони подорожують по Україні та за кордоном, беручи участь у змаганнях, інших захоплюючих заходах та проєктах.

Знайти студію ви зможете за адресою вул. Євгена Коростельова, 9. Працюють вони з 08:30 ранку до 19:30 вечора. Зв’язатися та записатися на визначений вид танців ви зможете за телефоном: (050) 630 01 23 або (095) 383 66 91.

SOL

Танцювальна школа SOL є визнаною установою, що спеціалізується на сучасних стилях, таких як хіп-хоп, вог та денс-хол. Студія відкрита для всіх, хто має бажання танцювати, незалежно від віку та рівня підготовки. Вже з чотирьох років ви можете приєднатися до команди та розпочати свою танцювальну подорож. Однією з ключових переваг є висококваліфікований тренерський склад. Справжні професіонали, що мають багаторічний досвід у сфері танцю. Вони допоможуть вам розвинути ваш потенціал та оволодіти найсучаснішими техніками танцю. Танцювальна школа SOL прагне створити дружню та підтримуючу атмосферу. Вони вірять, що танець — це не лише фізична активність, але й засіб самовираження та розвитку особистості.

Dance school Sol - це танцювальна школа з сучасних напрямків:

 • Хіп-хоп;
 • Вог;
 • Денс-хол.

Знайти студію ви зможете за адресою вул. Кооперативна, 3й поверх. Графік роботи: з 16:00 до 21:00. Зв’язатися для запису можете за телефоном (066) 592 60 80.

Skyfeel

Студія пілатесу та йоги "Skyfeel" вітає всіх, хто прагне зрозуміти та врегулювати своє тіло. Постійні заняття у студії обіцяють принести спокій, умиротворення та гармонію душі та тіла. У "Skyfeel" ви маєте можливість записатися на тренування з акройоги, інтенсивної йоги, йоги релакс, пілатесу та гімнастики для суглобів. Тож підтягнута фігура, позитивний настрій та гнучкість гарантовані! Особливості студії включають велику теплу залу з сучасним ремонтом та необхідним спортивним обладнанням, групові заняття для дітей та дорослих, результативні тренування та досвідчених інструкторів.

Студія йоги пропонує велику варіацію занять:

 • йога для дітей;
 • індивідуальні заняття;
 • групові заняття;
 • йога для дорослих;
 • цигун;
 • аштанга йога.

Знайти студію ви зможете за адресою вул. Герасима Кондратьєва, 8. Графік роботи студії з 07:30 ранку до 20:00 вечора.

Басейн ПТУ №1

ПТУ №1 має в своєму розпорядженні два басейни для різних вікових груп. Дитячий басейн, відомий як "Лягушатник", має площу 10×10 метрів та глибину 1,2 метра. Дорослий басейн обладнаний 4 доріжками, кожна з яких має довжину 25 метрів. До дитячого басейну ПТУ №1 допускаються діти віком від 5 до 14 років, а найменші можуть купатися, супроводжуючись одним із батьків. Безпека завжди на першому місці, тому біля води завжди присутні тренер та медсестра.

Знайти басейн ви зможете за адресою вул. Прокоф’єва, 38А. Графік роботи: 09:00-18:00. Записатися на відвідування ви зможете за номером: (054) 236 51 59.

Sunrise pole studio

"Sunrise Pole Studio Sumy" – це школа танців у місті Суми, яка пропонує як групові, так і індивідуальні заняття з pole dance, stretching, та exotic dance. Програма включає в себе поєднання сили та жіночності, хореографії, акробатики та повітряної гімнастики. Цей вид спорту підходить для людей будь-якого віку. У студії є групи як для дітей від 5 років, так і навіть для дорослих учнів у віці 55+. Досвідчений тренер готовий допомогти вам полюбити тренування, незалежно від вашого рівня фізичної підготовки.

Sunrise pole studio пропонує своїм відвідуваччям заняття по:

 • гімнастиці;
 • стретчингу;
 • pole dance;
 • акробатиці.

Знайти студію можна за адресою вул. Івана Сірка, 19/2 (кор 2). Графік роботи з 10:00 до 19:00. Зв’язатися та записатися на заняття ви зможете через їх офіційну сторінку в мережі Instagram Sunrise pole studio.

SumyHorseClub

SumyHorseClub пропонує унікальну можливість вивчення мистецтва верхової їзди. Незалежно від вашого рівня підготовки – чи ви новачок або досвідчений вершник – тут ви знайдете відповідний рівень програми для самовдосконалення. Інструктори академії є справжніми професіоналами, які допоможуть вам освоїти техніку та вдосконалити свої навички. Це не лише місце для навчання, але й платформа для участі у захоплюючих конних змаганнях. Академія регулярно проводить турніри та змагання різного рівня складності. Це відмінна можливість для учнів продемонструвати свою майстерність та отримати неперевершені емоції від участі в захопливих змаганнях.

SumyHorseClub відкрита для всіх, незалежно від віку. Для дітей тут розвинуті програми з основ верхової їзди та догляду за конями, а для дорослих – інтенсивні тренування та можливість участі у високорівневих змаганнях. Взаємодія із конями може бути не лише спортивною активністю, але й засобом релаксації та терапії. Академія пропонує конні прогулянки, які допомагають зняти стрес, поліпшити настрій та відновити емоційний баланс.

Знайти SumyHorseClub ви зможете за адресою вул. Піонерська, 15Б. Відвідати це неймовірне місце ви можете у періоді з 9:00 до 18:00. Зв’язатися ви можете через Instagram клубу та забронювати собі місце з улюбленцем.

Beraiavocal

Beraiavocal – це сторінка викладачки вокалу з Сум, який мав успіх на усім відомій нам програмі «Голос Країни». Дівчина ділиться своїм успіхом та досвідом, вчить співати навіть тих, хто не вважав себе здатним на це. По їїї словам, головне – здоров’я, бажання та прагнення чогось досягти, а все інше – не важливе. Вона вірить, що навчити можна будь-кого, хто може говорити.

Умови для занять:

 • тільки з 14 років;
 • індивідуальні та групові заняття;
 • онлайн та офлайн уроки.

Зв’язатися з викладачем та запланувати заняття ви зможете на його сторінці Instagram.

Стрільба із лука

Стрільба з лука — це давнє мистецтво, яке перейшло в сучасний світ, залишаючи за собою слід великої історії та глибокого зв'язку з природою. Ця витончена навичка вимагає не тільки сили та витривалості, але й внутрішньої гармонії між стрільцем і луком. Вона супроводжує людство на протязі тисячоліть. І стала не лише засобом полювання та оборони, але й формою мистецтва в багатьох культурах. В Японії, наприклад, кияню (лук) вважають символом сили і духовності. Це хобі вимагає від стрільця зосередженості, точності та контролю над тілом. Процес виправлення лука та відпускання стріли вимагає синхронізації фізичних та психічних елементів. Це вправа, яка розвиває та гармонізує всі сторони особистості. Поза фізичними перевагами, стрільба з лука сприяє формуванню дисципліни та саморозвитку. Стрільцеві потрібно вдосконалювати техніку, розвивати ментальну сильність та контролювати свої емоції.

У Сумах також є клуби, які допоможуть вам розвинутись у цій цікавій справі не тільки для себе, а й для участі у змаганнях за вашого бажання. Звернутися та записатися на заняття ви можете за номером +38 (050) 630-11-33. За адресою вул. Герасима Кондратьєва, 23.

* * *

У світі поспішання та рутини знаходження часу для хобі для дорослих може здатися розкішшю. Однак, пригляньмося уважніше, і виявимо, що хобі не є розкішшю, але скоріше необхідністю для нашого фізичного та емоційного благополуччя. Незалежно від того, чи це творчість, спорт чи вивчення нового навичку, хобі допомагають знаходити баланс у житті, знімати стрес, розвивати та покращувати навички.

Хоча ми можемо жити у віці, де кожна мить важлива, відділення часу для хобі для дорослих є інвестицією у своє власне щастя та задоволення. Вони створюють можливість вибуття з рутини, знаходження внутрішнього задоволення та висловлення своєї індивідуальності. Нехай ваші хобі стануть оазисом в сучасному житті, де ви можете розцвітати і розкривати нові можливості.

Наталія Біловол, MistoSumy.com

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: