Завантаження ...

Шосткинці провели в останню путь захисника України

Шосткинці провели в останню путь захисника України фото

11 жовтня в Шостці попрощалися із Дмитром Кнуренком, який загинув на Донбасі.

3 жовтня 2023 року Дмитро Кнуренко - стрілець-санітар штурмового батальйону загинув на території Донецької області, при захисті Батьківщини. Загинув, виявивши стійкість і мужність, під час виконання бойових завдань. Без батька залишилася неповнолітня донька, без сина – згорьовані батьки, без старшого брата – сестра… Він був чоловіком відкритої душі, яка завжди намагалася підтримати та допомогти дорогим людям. Щирі співчуття всім, хто знав і любив Дмитра Олександровича.

Кнуренко Дмитро Олександрович народився 11 липня 1972 року у селі Пирогівка Шосткинського району. Через рік родина переїхала до нашого міста, де пройшло дитинство Дмитра. Після навчання у загальноосвітній школі № 2 юнак поступив до Шосткинського професійного училища та здобув кваліфікацію «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Деякий час працював на місцевому підприємстві, потім був призваний для проходження строкової служби у складі військово-повітряних сил. За все життя Дмитру довелося працювати у багатьох місцях, але він ніколи не зраджував улюбленому фаху – водінню. За словами знайомих, він був професіональним водієм високого класу. Не дивно, що в перші місяці повномасштабної російської агресії саме йому була доручена відповідальна та небезпечна справа - перевезення продуктів до інших населених пунктів, які їх дуже потребували. Інколи поїздки проходили під гул гармат і обстріли рашистів.

«Гарячий, запальний, товариський, відкритий», - такими словами згадують Дмитра Олександровича рідні. У вільний від роботи час чоловік цікавився рибальством і мисливством і досяг в цьому значних успіхів. Його «трофеям» міг позаздрити будь-який мисливець, а набутий досвід був безцінний. Саме це стало одним з головних мотивів, коли наш земляк вирушив до військоммату та записався добровольцем. «Не можу ховатися за спинами своїх друзів і сидіти вдома! Я потрібен на фронті, я – гарний мисливець… Хлопцям без мене важко», - говорив він родині. Влітку минулого року він був призваний на військову службу. За бойовий псевдонім обрав «Hunter" (Мисливець). Після Перемоги та повернення з фронту мріяв побудувати просторий і затишний будинок, в якому б збиралися найближчі люди – родичі, друзі, бойові побратими.

Низький уклін.

Вічна подяка і вічна пам’ять.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: