15 Жовтня 2023
436
![Сум’янин виграв чемпіонат Європи зі стронгмену фото Сум’янин виграв чемпіонат Європи зі стронгмену фото](/storage/thumbs/520/K9I/rM7/dhTSHa6n2lzu1oDEut4eb0EK-metaU2NyZWVuc2hvdF8yMS5qcGc=-.webp)
13-15 жовтня в Мадриді проходить чемпіонат Європи зі стронгмену.
У другий день змагань сум’янин Олексій Бірюкова став кращим у Європі у ваговій категорії до 110 кг. Наш атлет став кращим в усіх 5 вправах. Другим став також українець Андрій Кошубський. У ваговій категорії до 95 кг “срібло” взяв Юрій Дувало. Також в активі українців “бронза” Олександри Мелешко в категорії до 75 кг.