![Сум’ян запрошують на урбан-дискусію фото Сум’ян запрошують на урбан-дискусію фото](/storage/thumbs/520/FiQ/QnO/tMA8kiBrBGs0fo6kNZn2trcF-metaU2NyZWVuc2hvdF8zNy5qcGc=-.webp)
У Сумах пройде урбан-дискусія «Місто, на яке ми заслуговуємо. Як зробити Суми кращими».
Відновлення українських міст полягатиме не лише в площині відбудови зруйнованих будинків. Суми дедалі більше потребують переосмислення, зокрема і в контексті подальшого розвитку міського простору.
Олена Довгополова, архітекторка та засновниця студії INAKSHI architects розповість у «Розумному Хабі» про розумні міста та роль громади в розвитку інтерактивного середовища. Розглянемо разом позитивні на негативні аспекти концепцій розумних міст і будемо розбиратися, як стати співменеджерами свого міста, розвиватися і заробляти, покращуючи громаду.
Запрошуємо до розмови та відповідальності за простір, в якому ми живемо.
Коли: 17 жовтня
Початок: 18:30
Де: Розумний хаб (вулиця Кузнечна, 2)
Вхід: за попередньою реєстрацією за посиланням https://bit.ly/48WcUXp.