Сум’яни попрощалися із захисником України Миколою Галішаком

У Сумах 16 жовтня провели в останню путь молодшого сержанта, 33-річного Миколу Галішака, який був командиром кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

За повідомленням Сумського центру комплектування, чоловік загинув в бою 10 жовтня в районі Новоандріївки Пологівського району Запорізької області, пише Суспільне.

"Він чоловіка побратим. Ми його знали з гарного боку. Був надійним другом, надійним батьком, чоловіком дуже гарним був. Просто шикарна людина. Донечка залишилась, дружина", – розповіла про загиблого його знайома Вікторія Замула.

"Знав його особисто, гарний дуже чоловік, світла людина. Він з моїм товаришем, який також загинув, разом призвався. Він був місяць назад з ним на похороні, і тепер через місяць знов таке сталося", – розповів знайомий Миколи Галішака Артур Щербина.

Як про відкриту і щиру людину згадала про загиблого військового його знайома Світлана: "Дуже гарною, хорошою, відкритою, щирою, добросердною. Дуже хороший хлопець. Ми його земляки".

Після відспівування в Храмі Георгія Переможця захисника України поховали на Алеї Слави Баранівського кладовища.

<iframe width="772" height="435" src="https://www.youtube.com/embed/B7vutdNZCD4" title="&quot;Був надійним другом і батьком&quot;. У Сумах провели в останню путь молодшого сержанта Миколу Галішака" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: