![Житель Сумщини привіз з війни бойову гранату, яка вбила підлітка фото Житель Сумщини привіз з війни бойову гранату, яка вбила підлітка фото](/storage/thumbs/520/NXq/12k/IJSRReV7c2tSO5qDW7gaYzkr-metaU2NyZWVuc2hvdF80Ni5qcGc=-.webp)
За процесуального керівництва Тростянецького відділу Охтирської окружної прокуратури повідомлено про підозру 34-річному мешканцю Охтирського району за фактом незаконного поводження з бойовими припасами, вибуховими речовинами та вибуховими пристроями (ч. 1 ст. 263 КК України).
За даними слідства, у червні 2023 року чоловік привіз із зони бойових дій ручну наступальну гранату іноземного виробництва, яку став зберігати у літній кухні свого господарства, а 6 жовтня, коли останнього не було вдома, її знайшов та привів у дію 14-річний пасинок підозрюваного, після чого стався вибух, внаслідок якого дитина цього ж дня померла у лікарні.
За скоєне йому загрожує до семи років позбавлення волі.
Досудове розслідування здійснюється слідчими відділення поліції №1 (м. Тростянець) Охтирського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області, повідомляє обласна прокуратура.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.