Завантаження ...

рашиста, який грабував жителів Сумщини, засудили на 10 років

рашиста, який грабував жителів Сумщини, засудили на 10 років фото

Сумська обласна прокуратура відстояла в Полтавському апеляційному суді вирок військовослужбовцю російської федерації, яким його визнано винним у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Рішенням апеляційного суду залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким обвинуваченому призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Прокурори в суді довели, що обвинувачений обіймає посаду командира відділення військової частини 19612 (4-та гвардійська танкова Кантемирівська ордена Леніна Червонопрапорна дивізія імені Юрія Андропова (м. Наро-Фомінськ, Московська область) Перебуваючи на блокпосту, облаштованому під час окупації м. Тростянець Охтирського району, здійснював заходи щодо перевірки транспортних засобів та осіб, які пересувались містом. У березні 2022 року під час зупинки авто зазначений командир відділення змушував водія та пасажирів виходити із салону та, погрожуючи мирним жителям зброєю, відбирав у них цінні речі. Зокрема встановлено, що вказаний військовий відібрав у трьох осіб смартфони та готівку. При цьому командир відділення забирав лише дороговартістні ґаджети, які у подальшому використовував виключно у приватних цілях.

Оскільки місцеперебування засудженого наразі встановлюється, стосовно нього здійснювалось спеціальне судове провадження у відповідності з вимогами КПК України. Досудове розслідування проведено слідчими Охтирського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області за процесуального керівництва прокуратури.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: