Завантаження ...

17-річного юнака, який поїхав в Охтирку, знайшли аж у Києві

17-річного юнака, який поїхав в Охтирку, знайшли аж у Києві фото

Майже дві доби тривали пошукові заходи по встановленню місця знаходження безвісти зниклого неповнолітнього, і вже сьогодні зранку правоохоронці повернули його матері.

До відділу поліцейської діяльності №1 (смт Велика Писарівка) Охтирського районного відділу надійшло повідомлення про те, що напередодні 17-річний місцевий мешканець разом зі своїм повнолітнім товаришем поїхали до сусіднього міста та зникли безвісти, а мобільні телефони вимкнули.

На розшук неповнолітнього було направлено весь особовий склад підрозділу. Орієнтування з описом зовнішності зниклого було розіслано до всіх підрозділів поліції.

Під час відпрацювання місць можливого перебування хлопця було встановлено, що останній перебуває в місті Харків. До вказаного міста негайно було направлено групу працівників Охтирського районного відділу поліції для пошуку безвісти зниклого.

Під час пошукових заходів правоохоронці встановили, що неповнолітній продовжив свою подорож далі та вже знаходиться в місті Києві. За сприяння місцевих правоохоронців хлопця було розшукано та передано представникам Охтирського райвідділу.

Жодних протиправних дій відносно хлопця вчинено не було.

Працівники поліції провели профілактичну бесіду з неповнолітнім щодо недопущення в майбутньому подібних випадків, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: