Завантаження ...

На Сумщині перевищено епідпоріг щодо захворюваності на грип

На Сумщині перевищено епідпоріг щодо захворюваності на грип фото

Як повідомив під час апаратної наради виконуючий обов’язки начальника охорони здоров’я Сумської ОДА Анатолій Котляр, в області зафіксовано 4698 випадків захворювань на ГРВІ та грип.

«Захворюваність населення області на грип, ГРВІ (у тому числі і COVID-19) склала 454,5 на 100 тис. населення, що більше порогового рівня на 3,% (епідпоріг – 441,2). Загальна кількість захворілих протягом звітного періоду становила 4 698 осіб, у т.ч. дітей – 2 632 (56,0% від всіх захворілих), – зазначив Анатолій Котляр. – У порівнянні з попереднім тижнем зареєстровано збільшення на 35 випадків (0,75%). Питома вага школярів серед дітей – 52,7%, серед усіх захворілих – 30,4%. Епідемічний поріг перевищений у Конотопському, Роменському і Сумському районах».

Як повідомила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА, у 163 закладах освіти розпочалися осінні канікули. Це сприятиме зниженню темпів розповсюдження захворювання.

Також за минулий тиждень в області зареєстровано 239 випадки COVID-19.

«Наразі у лікарнях Сумщини знаходяться 50 хворих. Двоє людей знаходяться в реанімації, одна з яких підключена до апарату штучної вентиляції легень. Вранці, на жаль, одна людина померла. За нашою інформацією, вона не була вакцинована проти коронавірусної інфекції», – розповів начальник управління охорони здоров’я.

За інформацією ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» в області виявлені варіанти коронавірусу, що раніше не зустрічались на нашій території: EG.5.1.3 (Єріс) та НК.3. Обидва штами є одними з останніх відомих різновидів Омікрону. Докази того, що вони викликають більш тяжкі захворювання, у порівнянні з попередніми варіантами вірусу, наразі відсутні.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: