На Сумщині двом убивцям дали по 12 років

Сумською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 33-річного та 29-річного жителів м. Білопілля, які позбавили життя свого знайомого.

Мова йде про подію, що сталась 27 серпня 2020 року в м. Білопілля. Того дня до поліції звернулись мешканці багатоповерхівки зі скаргами на підозрілий запах у одній з квартир. Прибувши на місце події, правоохоронці виявили тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті. При цьому мати померлого, яка має певні розлади здоров’я, запевняла, що її син просто спить.

У найкоротші строки слідством було встановлено, що до вбивства причетні двоє місцевих. Як з’ясувалось, 24 серпня 2020 року вночі вони прийшли до потерпілого в квартиру, де разом розпивали спиртне та залишились на ніч. На ранок гості почали дорікати господарю квартири, що той дуже грубо поводить себе зі своєю матір’ю. На цьому ґрунті між ними розпочався словесний конфлікт, який переріс у бійку, під час якої один із обвинувачених душив потерпілого, а інший декілька разів ударив його ножем. Від отриманих травм 49-річний потерпілий помер на місці події.

За вироком суду 23 жовтня 2023 року обох чоловіків визнано винними в умисному вбивстві, вчиненому за попередньою змовою, та засуджено до покарання у вигляді 12 років позбавлення волі для кожного (п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України), повідомляє обласна прокуратура.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: