Завантаження ...

На Охтирщині провели в останню путь прикордонника Дениса Данілова

На Охтирщині провели в останню путь прикордонника Дениса Данілова фото

У селі Чернеччина Охтирського району 23 жовтня провели в останню путь військового Дениса Данілова.

Чоловік був інспектором прикордонної служби, старшим оператором безпілотних авіаційних комплексів відділення повітряної розвідки, пише Суспільне.

Воїна відспівали в місці, де він жив – в селі Чернеччина. Односельці зустріли труну захисника живим коридором.

"У школі він був сором’язливий, боязкий, скромний. Але ми все здавали, навчились розказувати вірші, співати пісні, танцювати. Всі свята були на "ура". Ця клята війна забрала його у нас. Я мала зараз гуляти на його весіллі, знайомитися з його дітьми, але так склалося, що він загинув", – розповіла перша вчителька Дениса Данілова Ірина Лихошвай.

За інформацією охтирського центру комплектування, чоловіка призвали на військову службу за контрактом 2 березня цього року.

"Проходив службу в підрозділах 31 прикордонного загону. З липня 2023 року Денис виконував завдання із захисту територіальної цілісності України на донецькому напрямку", – розказала знайома загиблого Інна Костюченко.

"Перші півтора року він служив на кордоні, розповідав, що там коїться, що він там робив. Потім перевівся на контракт і потрапив на гарячу точку. Останній раз я списувався з ним за два дні до його смерті", – пригадав знайомий Дениса Вадим Зеленський.

"Дениса я знав з 1 класу як хорошу, добру людину. Дуже багато часу з ним проводив. Гуляли разом все дитинство до самого 11 класу. Потім пішли служити, підтримували спілкування", – розповів знайомий загиблого військового Даниїл Капленко.

Загинув Денис Данілов під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Курдюмівка Донецької області 18 жовтня 2023 року, повідомили в центрі комплектування. Поховали воїна на кладовищі села Чернеччина.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: