Завантаження ...

На півночі Сумщини затримали трьох агентів рф, які «зливали» ворогу дані про ЗСУ

На півночі Сумщини затримали трьох агентів рф, які «зливали» ворогу дані про ЗСУ фото

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури затримано трьох жителів м. Середина-Буда Шосткинського району за вчинення державної зради в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 28/ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, до складу агентурної групи входила 25-річна дівчина, її 50-річна мати та 42-річний односелець. Російські агенти не лише збирали дані про актуальні місця розміщення підрозділів Збройних Сил України, їх переміщення, озброєння, а й інформували ворога про результати нанесення вогневих уражень рф по території Шосткинського району Сумської області.

Дотримуючись засобів конспірації, всю зібрану інформацію наймолодша агентка узагальнювала та передавала за допомогою одного з месенджерів військовослужбовцю збройних сил російської федерації, який з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну залучив її до конфіденційного співробітництва.

На даний час трьом агентам вже повідомлено про підозру та рішенням суду 25 жовтня 2023 року обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права на заставу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: