Завантаження ...

З чим пов'язані обшуки в Сумській міськраді?

З чим пов'язані обшуки в Сумській міськраді? фото

Сьогодні, 26 жовтня, о 8:00 у Сумській міській раді розпочалися обшуки. Ухвалу на обшуки видав суддя Ковпаківського районного суду міста Суми 19 жовтня за клопотанням слідчого поліції.

Про це повідомив начальник правового управління Сумської міськради Олег Чайченко, пише Суспільне.

"Прийшов слідчий, оператор. Вже були з ними поняті. Також був з ними працівник поліції, також був у цій групі. Вони о 8:00 прибули до приміщення, яке займає керуюча справами Юлія Павлик для проведення обшуку приміщення керуючої справами, бухгалтерії та відділу конкурсних торгів з приводу проведення закупівель для добровольчих формувань", — розповів Олег Чайченко.

В ухвалі йдеться про те, що у ході досудового розслідування встановлено факт привласнення бюджетних коштів службовцями Сумської міської ради. За версією слідства, службовці за попередньою змовою, з метою незаконного збагачення, організували схему привласнення коштів під час закупівлі зимової форми для добровольчих формувань міста Суми.

Окрім того, за інформацією речниці Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Наталії Калиновської обшуки проводяться і у підприємців, які можуть бути до цього причетними.

"Ми проводимо процесуальні заходи у приміщенні Сумської міської ради, а також в інших осіб, які можуть бути причетними до кримінального правопорушення. Заходи проводяться в рамках кримінального провадження, яке відкрито за фактом заволодіння бюджетними коштами під час проведення бюджетних закупівель", — повідомила речниця Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України Наталія Калиновська.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: