26 Жовтня 2023
309
![На Всесвітніх іграх єдиноборств сум’яни знову з медалями фото На Всесвітніх іграх єдиноборств сум’яни знову з медалями фото](/storage/thumbs/520/gda/SOr/cDLIT5py6gey5TdbCP98Pkxx-metaMzkzNzk2Nzk1XzY5MTM1Nzg3MTUzNzUzNTBfNTUyMjkyNjc5Nzg5NTc0NDM3OV9uLmpwZw==-.webp)
25 жовтня Гімн України 6 разів лунав на Всесвітніх іграх єдиноборств-2023 у Саудівській Аравії.
Борці нашої чоловічої команди з панкратіону стали чемпіонами у чотирьох вагових категоріях з п’яти, у яких розігрувалися нагороди Ігор. Серед чемпіонів і наш Кирило Горобець (вагова категорія до 84 кг).
Чотири медалі здобула для України жіноча команда, в тому числі чемпіонкою стала сум’янка Дар’я Чібісова (65 кг), «срібло» - у нашої Вікторії Синявіної (57 кг), «бронза» - у Олени Сушко (80 кг).
Екватор World Combat Games 2023 збірна України перетинає у якості беззаперечного лідера, здобувши 31 нагороду (16 перших, 9 других і 6 третіх).