27 Жовтня 2023
356
![У Ямполі попрощалися із захисником Героєм України фото У Ямполі попрощалися із захисником Героєм України фото](/storage/thumbs/520/o7E/oab/4HYWbfMhihRal8fjzolr9maA-metaMzk1Mjk0MjQ0XzM4Mjk5MjgxNDA1MzkwNF8zNDE0Mjk4OTEwMjIxODQ5MzExX24uanBn-.webp)
У Ямпільській громаді попрощалася із захисником України Дмитром Сергійовичем Мурастим.
Сьогодні Ямпільська громада назавжди попрощалася з нашим земляком, захисником України Мурастим Дмитром Сергійовичем, 1995 року народження, мешканцем с. Привокзальне, який загинув 21.10.2023 під час артилерійського обстрілу в районі села Спірне Бахмутського району Донецької області, повідомили в селищній раді.
Вічна пам'ять та слава Герою! Низький уклін і співчуття рідним і близьким.
Наш Герой назавжди залишиться у наших серцях!