Завантаження ...

У Ромнах попрощалися із загиблим на війні захисником

У Ромнах попрощалися із загиблим на війні захисником фото

26 жовтня на Алеї Слави в останню путь провели Захисника Андрія.

У бою за нашу Батьківщину неподалік населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області 18 жовтня 2023 року загинув стрілець-помічник гранатометника, молодший сержант Андрій Анатолійович ТИЛІН під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника, отримавши поранення несумісне з життям.

Попрощатися із загиблим зібралися рідні, близькі, друзі, керівництво громади, військовослужбовці та усі небайдужі мешканці громади, які прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка в ім’я Батьківщини. На колінах та зі сльозами на очах присутні проводили Героя в його останній земний шлях, подумки дякуючи за мирне небо над головою, повідомили в мерії Ромен.

Цього скорботного дня з прощальними словами звернувся до присутніх міський голова Олег СТОГНІЙ:

«Кожного дня рясними слізьми вкривається українська земля, втрачаючи справжніх синів своєї країни. Андрій був справжнім патріотом своєї держави, він безмежно любив свою країну і будував плани на майбутнє, майбутнє у якому не було б війни. Та не знав воїн, що на Харківщині зустріне його смерть. Вона обірвала життєві мрії та плани… Життя Андрія обірвалося через 4 дні після його 24-річчя… Тепер йому назавжди 24… Прикро і боляче, що такі молоді, сильні, мужні люди гинуть. Це невимовна, безжальна втрата, яку важко осягнути. Ми ніколи не пробачимо ворогу смертей наших воїнів, наших Захисників, ми будемо битися до кінця і ми переможемо! Дякуємо тобі, Герою!.. Пам’ять про тебе житиме вічно!»


Ця жорстока війна позбавила молодого воїна Андрія життя… Але Герої не вмирають! Подвиг Андрія назавжди вписаний в історію нашої Перемоги!

Нехай світла пам’ять про полеглого Героя назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава Герою – Андрію ТИЛІНУ!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: