Завантаження ...

Колишній голова Сумської ОДА став керівником Національного авіауніверситету

Колишній голова Сумської ОДА став керівником Національного авіауніверситету фото

Володимира Шульгу призначено виконувачем обов’язків ректора НАУ.

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий призначив голову комісії з реорганізації Національного авіаційного університету (НАУ) Володимира Шульгу виконувачем обов’язків ректора НАУ, повідомляється на сайті вишу.

"Призначити Шульгу Володимира Петровича, голову комісії з реорганізації Національного авіаційного університету, доктора історичних наук, старшого дослідника, виконувачем обов’язків ректора Національного авіаційного університету (...) з 26 жовтня 2023 року до завершення реорганізації Університету, але не пізніше ніж до 25 квітня 2024 року", – сказано в наказі Міносвіти.

Нагадаємо: Шульга вже працював на керівній посаді в НАУ - з 2015 року по 2018-й був проректором.

На Сумщині він відомий тим, що у 2012 році був обраний народним депутатом VII скликання від партії ВО "Батьківщина" по мажоритарному округу у Сумах.

У 2014 року кілька місяців очолював Сумську ОДА.

Від 2019 і до жовтня 2023 року був проректором Харківського національного університету внутрішніх справ.

До призначення на посаду виконувача обов'язків ректора очолював комісію з реорганізації НАУ, яку нещодавно схвалив Кабмін. Планується, що університет буде розділено на дві окремі установи: на державний університет “Київський авіаційний інститут” та Українську державну льотну академію з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки.


 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: