Команди з Сумщини здобули по очку в чемпіонаті України

Команди з Сумщини здобули по очку в чемпіонаті України фото

5 листопада пройшли матчі чемпіонату України з футболу в першій та другій лігах.

У Сумах ФК “Вікторія” приймала СК “Полтава”. У першому колі в Полтаві була зафіксована нічия 2:2, тепер також команди під дощем і під акомпанемент тривоги не виявили сильнішого - 0:0. Тепер у сум’ян 27 очок і друге місце. Але наших наздогнав київський “Лівий берег”. Попереду “Інгулець” із 35 очками.

ФК “Тростянець ” грав на виїзді проти “Металурга-2” з Запоріжжя. Матч не був надто багатий на гольові моменти. У першому таймі команди не забивали. А на початку другої половини господарі відкрили рахунок. Проте на 74-й хвилині тростянчани зрівняли, - відзначився Вадим Таранушич. У підсумку 1:1. У “Тростянця” тепер 18 очок і все те ж 9-те місце.