У Сумах попрощалися із захисником Романом Ломакіним, який загинув на Луганщині

У Сумах 7 листопада провели в останню путь Романа Ломакіна, який повернувся з російсько-української війни на щиті.

Із захисником прощалися у храмі Святого апостола Андрія Первозванного, пише Суспільне.

у храмі опівдні відбулося відспівування загиблого. Побратими Романа розповіли: чоловік став на захист України у 2014 році. Коли Росія почала повномасштабний наступ, знову пішов на фронт добровольцем.

"Він у нас був ПТУРщик, по всіх Сумах шукали ПТУРщика, ледве знайшли. Добрий хлопець був, безстрашний, ну а зараз вже будемо прощатись. В перші дні війни всі добровольцями пішли, за ідею", – розповів побратим Романа Ломакіна Вадим.

"Він колишній атовець, йому це було боляче, потім він став до лав ЗСУ. Тоді в нас ЗС не було в Сумах, ми пам'ятаємо, в період окупації. Це була тероборона. Яким запам'ятався? Рішучим, мабуть. Люди, які пішли в перші дні самі, без військкомату, за покликанням, я думаю. Рішучі волелюбні люди, як ми всі", – розповів військовий побратим загиблого Олег.

За інформацією Сумського центру комплектування, військовослужбовець загинув 18 жовтня в Луганській області під час російського мінометного обстрілу. Роману Ломакіну назавжди залишилося 46 років.

"Він був дуже гарною людиною, він дуже добрий був, завжди на допомогу приходив. Я пам'ятаю, у нас пожежа була, він бігом прибіг. Чуйний, допомагати старався всім кому міг. Дуже жалко, дуже велика втрата для нас", – розповіла родичка Романа Ломакіна Наталія Кішикова.

Поховали захисника України Романа Ломакіна на Алеї Слави Баранівського кладовища.

<iframe width="772" height="435" src="https://www.youtube.com/embed/dRJ4H_HCqdU" title="&quot;Добрий хлопець був, безстрашний&quot;. Сумчани провели в останню путь воїна Романа Ломакіна" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: