![На Тернопільщині переселенець з Сумщини вчинив наругу над державним прапором фото На Тернопільщині переселенець з Сумщини вчинив наругу над державним прапором фото](/storage/thumbs/520/j6K/uaj/SaoqdPe2t30XbIhFFzYkAWU9-metaNjU0Y2E5YjhjNTA4NDgyOTQyMTYwOC5qcGc=-.webp)
60-річний чоловік, перебуваючи у громадському місці, демонстративно вчинив наругу над державним прапором. Сталося це у селищі Вишнівець Кременецького району поблизу місцевого торгового закладу.
Очевидцями такої ганебної поведінки чоловіка стали чимало людей, котрі повідомили про факт наруги в поліцію.
Як з’ясувалося, зловмисник належить до тих осіб, котрий у зв’язку з повномасштабним вторгненням переселився із Сумщини на Тернопільщину – у Вишнівецьку громаду Кременецького району. На момент вчинення злочину перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Вирішується питання про оголошення сумчанину підозри за частиною 1 статті 338 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу і навіть позбавлення волі до трьох років, повідомляє Відділ комунікації поліції Тернопільської області.