Завантаження ...

У Сумах в обласній клінічній лікарні відкрили сучасну реєстратуру

У Сумах в обласній клінічній лікарні відкрили сучасну реєстратуру фото

9 листопада в консультативній поліклініці відкрилась сучасна реєстратура з системою телекомунікації, телевізійною навігацією, голосовим супроводом від реєстратора до кабінету лікаря, інформаційним координаційним бюро на першому поверсі з прямим зв’язком з лікарями та реєстратурою для мінімізації очікування у черзі, отримання відповідей на будь-які питання, що дозволять орієнтуватись на 4-х поверхах поліклініки.

Затишний хол з зоною відпочинку дозволить комфортно провести час очікування на прийом до лікаря.

«Реєстратура обласної клінічної лікарні, яку ми сьогодні побачили – це дійсно приклад того, яким має бути хол поліклініки за європейським зразком. Тут усе зроблено як для зручностей пацієнтів, що звертаються до лікарів, так і для самого медичного персоналу. Реєстратура цієї лікарні наразі є забезпеченою сучасним обладнання, новими меблями, якісною технікою. Це яскравий приклад того, як спільними зусиллями, об’єднавшись, можна робити дуже важливі справи, незважаючи на війну. Це наш крок до перемоги», - наголосив в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Анатолій Котляр.

На сьогодні обласна консультативна поліклініка є сучасним центром надання амбулаторної медичної допомоги мешканцям районних міст та містечок, сільським мешканцям Сумської області та жителям м. Суми; розрахована на 380 відвідувань у зміну, проводяться прийоми за 32 лікарськими спеціальностями, з них 9 – єдині в області. Щодня поліклініку відвідує 600-800 пацієнтів.

Поліклініка оснащена сучасним діагностичним обладнанням, що дозволяє провести безкоштовні дослідження: всі види рентгенографії, рентгеноскопії, комп’ютерному томографію, електронейро-міографію; для хворих із захворюваннями бронхолегеневої системи – бронхоскопію, спірографію, пневмотахометрію, електрокардіографію; при захворюваннях судин – ультразвукове дослідження судин голови та шиї, верхніх та нижніх кінцівок, реовазографію; повний спектр ультразвукової діагностики на найсучаснішому апараті експертного класу (щитоподібної залози, органів черевної порожнини, органів малого тазу, легень, серця); пробу з дозованим фізичним навантаженням (тредміл-тест) для визначення серцевої недостатності, повідомили в ОВА.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: