![В Охтирці вандали пошкодили патріотичну арку фото В Охтирці вандали пошкодили патріотичну арку фото](/storage/thumbs/520/LR2/H5m/uJWL4LO3w59gQ8hXrQNmp67W-metaNDAxMDExMzQ5XzcyNDY1NTc1OTY5NjEzNV8zMDE4Mjg4MzQ2OTc3NTkxOTkxX24uanBn-.webp)
«Україна переможе» - такий життєствердний напис має центральна арка міста, біля якої так полюбляють фотографуватися охтирчани під час відзначення важливих державних і пам’ятних дат, у цьому місці проводяться урочисті заходи та акції на підтримку ЗСУ.
Зокрема, дане художнє оформлення на арці було змонтоване до Дня Української Державності.
На жаль, комусь закортіло поцупити елемент декоративної конструкції – вандали пошкодили цілісність арки, відірвавши нижній ярус (дивіться фото). Наразі проводиться розслідування інциденту, який вкотре демонструє варварство декотрих містян, повідомили в мерії Охтирки.
Особливо прикро, що навіть в такий важкий час знаходяться люди, які руйнують місто - нібито нам орків не вистачає.
Арку буде відновлено.
Україна переможе.
Та чи переможуть вандали свою злісну рису, яка спонукає їх пакостити на рідних вуличках міста?
![](/storage/media/02/4f/024f737670ca8a6906ec767a531bb3dc.webp)