Завантаження ...

Суд поновив на посаді Недригайлівського селищного голову Костянтина Волкова

Суд поновив на посаді Недригайлівського селищного голову Костянтина Волкова фото

10 листопада Сумський окружний адміністративний суд прийняв рішення поновити на посаді Недригайлівського селищного голову Костянтина Волкова.

Інформацію про це чоловік підтвердив Суспільному у телефонній розмові.

"Без коментарів, справедливість взяла верх", — зазначив Костянтин Волков.

"Визнати протиправним та скасувати рішення Недригайлівської селищної ради від 2 травня 2023 року "Про дострокове припинення повноважень Недригайлівського селищного голови Костянтина Волкова. Поновити Костянтина Волкова на посаді Недригайлівського селищного голови. Стягнути з Недригайлівської селищної ради на користь Волкова середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 138 тис. 291 грн", — йдеться у рішенні суду.

Дане судове рішення може бути оскаржене в апеляційній інстанції.

Що відомо про справу Костянтина Волкова

За даними судового реєстру, адміністративний позов про визнання протиправним рішення Недригайлівської селищної ради про припинення його повноважень та поновлення на посаді Костянтин Волков подав у травні 2023 року.

Рішення про дострокове припинення повноважень Костянтина Волкова прийняли депутати Недригайлівської ОТГ 2 травня на сесії селищної ради. Тоді ж обов'язки голови громади перейшли до новообраного секретаря селищної ради Алли Подпрятової.

Очолив Недригайлівську громаду Костянтин Волков у 2020 році.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: