13 Листопада 2023
426
![Сумська “Вікторія” виграла в Чернігові фото Сумська “Вікторія” виграла в Чернігові фото](/storage/thumbs/520/Dux/k17/nJxWrcIwggiuzHPAcIhVIhlw-metaNDAwOTg1NjEwXzczNDc1OTQ2ODY5Mjg4OF84OTQ0MzA3MTM1NDQ1MDU2MDQyX24uanBn-.webp)
12 листопада пройшли матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу в першій лізі.
ФК “Вікторія” зіграв в Чернігові проти аутсайдера групи Б місцевої команди “Чернігів-ШВСМ”, яка наразі йде останньою.
Сум’яни відкрили рахунок на 42-й хвилині, - після флангової подачі відзначився Сергій Машталір. У другому таймі двічі забив Ярослав Галенко: на 75-й хвилині з пенальті за збиття Антона Байдала і 79-й після помилки захисників.
У підсумку 0:3 — друга крупна перемога “Вікторії” в чемпіонаті. Наразі у сум’ян 30 очок у 16 матчах і друге місце в турнірній таблиці. В “Інгульця” на 8 більше.