На Сумщині два летальних випадки від коронавірусу

Як повідомив під час апаратної наради в.о. начальника обласного управління охорони здоров’я Анатолій Котляр, за минулий тиждень в області зареєстровано 484 випадки COVID-19 проти 440 випадків за 44 тиждень.

У закладах охорони здоров’я на стаціонарному лікуванні перебувають 124 хворих з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, з них потребує кисневої терапії – 61 особа, у відділенні інтенсивної терапії лікується 3 особи, на ШВЛ – 2 особи.

«На минулому тижні, на жаль, ми мали втрату – зареєстровано смерть від ускладнень COVID-19 Шосткинському районі. Ще летальний випадок – у Конотопському районі – зареєстровано вчора (цей випадок рахуватиметься статистиці наступного, 46 тижня)», – зазначив Анатолій Котляр.

В області продовжується вакцинація населення проти COVID-19. Наразі в області зроблено всього 1 048 7196 щеплень; щепилось однією дозою 476 207 осіб .

Як захиститися від тяжких наслідків захворювання та уповільнити поширення коронавірусу SARS-CoV-2:

- вакцинуйтеся;

- тримайтеся на відстані щонайменше 1,5 м від інших людей, навіть якщо в них немає ознак захворювання;

- носіть добре прилеглу маску за неможливості дотримання фізичної дистанції та в приміщеннях, що погано вентилюються;

- уникайте закритого простору, регулярно провітрюйте приміщення, де перебуваєте;

- регулярно мийте руки з милом чи обробляйте їх спиртовмісним антисептиком;

- під час кашлю та чхання прикрийте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки;

- якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати).

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: