Адвокатка Лисенка прокоментувала відео від НАБУ

16 листопада адвокатка Олександра Лисенка Юлія Молібог прокоментувала  журналістам відео від НАБУ та САП, а також відмову від апеляційної скарги рішення про відсторонення мера Сум від займаної посади.

За словами адвокатки, відео, яке з’явилося 15 листопада на ютуб-каналі НАБУ немає офіційного джерела та може мати перекривлений зміст.

«Там великий ролик. Я не встигла навіть цього передивитися, але доказів відеозаписів нам не надавалося. Ми не ознайомлювалися з жодним матеріалом відеозапису. Нам надавали лише протоколи. Ніякого відеозапису я не бачила. Я розумію, як робиться контент: можна скопіювати, якісь фрази висмикнути, якісь додати нові й перекривлений буде зміст. Тому ми не бачили та ми не можемо говорити, нам навіть невідомо, чи було його розсекречено належним чином і звідки воно взагалі з’явилося на сайтах. Я бачила, що це були якісь репости. Але офіційного джерела я не можу сказати, хто опублікував це, де взялась та нарізка», - говорить Юлія Молібог.Також адвокатка повідомила про причину відмови від апеляції на рішення про відсторонення міського голови.
 

«Нами була подана апеляційна скарга, але в процесі підготовки ми розуміємо, що завершуються строки досудового розслідування. Оскільки апеляція одразу після призначення не була розглянута – ми прийняли рішення відмовитися від апеляційної скарги для того, щоб не заважати органу досудового розслідування провести усі слідчі дії та спрямувати справу до суду. Ніякої нової події не відбулося.Ніхто нікого повторно не відстороняв.  Це все те ж саме, що було станом на 9 жовтня», - прокоментувала Юлія Молібог.Нагадаємо, вчора НАБУ опублікувало відео, яке містить записи розмов посадовців, а також отримання хабаря. Матеріали були відзняті у період від 3 січня до 2 жовтня 2023 року.
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: