Завантаження ...

На Сумщині зростає кількість хворих на туберкульоз

На Сумщині зростає кількість хворих на туберкульоз фото

Про це повідомила лікар-епідеміолог Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб Валентина Моренець.

"За 10 місяців поточного року захворюваність на туберкульоз органів дихання серед мешканців області зросла на 30,8% в порівнянні з минулим 2022 роком. Це зростання відбулося в основному за рахунок Шосткинського району, де захворюваність на туберкульоз у поточному році зросла удвічі.

А в рейтингу районів області за кількістю хворих на туберкульоз він посів лідируючу позицію з показником 50,08 випадків на 100 тис.населення. Майже не відстає від нього Роменський район з показником 46,75 на 100 тис.населення. Третю та четверту позицію в цьому рейтингу займають Охтирський та Конотопський райони -- відповідно 30,1 та 33,04 випадків на 100 тис.населення. Захворюваність на туберкульоз найменша у Сумському районі - 27,9 випадків на 100 тис.населення."

За словами Валентини Моренць ,захворюваність на туберкульоз серед дітей до 17 років у 2023 році зросла у 6 разів порівняно з 2022 роком. Найгірша ситуація -- у Роменському районі: захворюваність на туберкульоз серед дитячого населення тут у 3-11 раз вища, ніж в інших районах області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: