![У Сумах готові захисні споруди лише на чверть населення фото У Сумах готові захисні споруди лише на чверть населення фото](/storage/thumbs/520/wt9/IVv/fQuowaivn6gJ2ytO5DwHVx4U-metaNGUwZTgxMjJjNDc1YWEzMS5qcGc=-.webp)
Про це повідомив начальник Сумської ОВА Володимир Артюх під час сесії міської ради 17 листопада.
За словами начальника Сумської ОВА, на відновлення захисних споруд у Сумах додатково будо виділено 100 млн грн, пише Суспільне.
"Це сума, начебто, велика – але сьогодні всього 24,7 % сумчан мають захист. Діти у нас захищені після проведення робіт по відновленню споруд всього на 14,6 % від загальної кількості дітей, що ходять у садочки. Школи – на 47%", - зазначив голова ОВА.
Крім цього, Володимир Артюх прокоментував щодо необхідної кількості евакуаційних автобусів.
"З квітня, коли я прибув в Суми, з попереднім керівництвом міста ми проговорювали цю проблему. Я назвав тільки одну цифру, що для спланованої, організованої евакуації, яка б забезпечила збереження життя, необхідно 500 автобусів. На жаль, ці проблеми чомусь випали з поля зору вашого. І ми практично не наростили сьогодні можливість міста по евакуації. 500 автобусів! Практично не закупили нічого", - додав Володимир Артюх.
Нагадаємо: на початку листопада 2023 року під час перевірки захисних споруд виявили, що 574 об’єкти державної, комунальної та приватної форми власності не готові до експлуатації. Найбільша кількість необлаштованих укриттів у Сумському, Шосткинському районах, та в місті Суми.