Завантаження ...

На Сумщині 611 випадків COVID-19 за тиждень: 6 летальних

На Сумщині 611 випадків COVID-19 за тиждень: 6 летальних фото

611 випадків COVID-19 зареєстровано в області за 46-й тиждень, що на 127 більше ніж за попередній.

Кількість госпіталізованих 114 людей,що на 20 хворих більше, ніж попереднього тижня. У Сумському - 44, у Конотопському - 33. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Сумщини Володимир Збаражський.

Троє хворих із COVID-19 перебувають в реанімації, всі у Сумському районі.

6 людей померло з COVID-19. У Конотопській -2, Лебединській-2,Тростянецькій -1, Білопільській -1 міських громадах. Всі померлі у віці 65+.

10 287 випадків захворювання на COVID-19 зареєстрували в Україні минулого тижня. 54 летальні випадки серед людей старше 30 років.

З початку епідсезону захворюваність на COVID-19 зростає, тому Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб посилює інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо важливості вакцинації.

В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії “Шануйся, піклуйся, вакцинуйся”, яка реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який впроваджує організація Пакт в Україні, фахівці Центрів контролю та профілактики хвороб у всіх областях проводять виїзні вакцинальні сесії до громад та роз’яснюють важливість щеплень, особливо для населення із групи ризику: старшим за 60 років, людям, які мають ослаблений імунітет чи супутні захворювання та перебувають у групі ризику важкого перебігу та смерті внаслідок коронавірусної хвороби.

Вакцинація проти COVID-19 залишається єдиним ефективним методом підсилити імунітет та запобігти ускладненням під час хвороби. Щеплення проти COVID-19 безоплатні, вакцинуватися можна у пунктах щеплення чи в амбулаторії через запис у свого сімейного лікаря. Вакцини проти грипу доступні в аптеках області.

Бережіть себе та своє здоров’я! Вакцинуйтесь самі та подбайте про батьків!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: